Genel Haberler

Uludağ Milli Parkına HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) Kuruluyor…

Uludağ Milli Parkı Tabiat Turizmi Master Planı Ön Hazırlık Toplantısı Yapıldı…

4-5 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ve Uludağ’ın dört mevsim kullanımının geliştirilmesi, Uludağ Milli Parkı’nın marka değer haline getirilmesi kapsamında ki öneriler doğrultusunda “ULUDAĞ RÜYASI”nın gerçekleştirilmesi kapsamında yapılan “Uludağ Milli Parkı Turizm Master Planı” ön hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

Bölge Müdürümüz Mustafa Bulut Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; BEBKA (Bursa, Eskişehir, Bilecik Kalkınma Ajansı) ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri ve konuyla ilgili Bölge Müdürlüğümüz personeli katıldı.

Gerçekleştirilen “Uludağ Milli Parkı Turizm Master Planı” ön hazırlık toplantısında, BEBKA tarafından hazırlanan Uludağ Milli Parkı Turizm Master Planına ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

4 – 5 Mart 2017 tarihlerinde Ulusal düzeyde gerçekleştirilecek “Uludağ Rüyası” çalıştayında sivil toplum örgütleri, akademik çevreler, müteşebbisler ve kamu temsilcileri Uludağ’ın marka değer olması için birçok konu başlığı altında değerlendirme toplantıları düzenlenecektir.